Tel: (0312) 490 9380

Adres: Oran Mah. Zühtü Tıgrel Cad. No: 10, Cankaya, Ankara, Türkiye


    kategoriler:
  • ptt

PTT Oran Sitesi Şubesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Oran Mah. mahallesinde (Yüce Koleji) yer alıyor. PTT Oran Sitesi Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Oran Sitesi Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Oran Sitesi Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Oran Sitesi Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Oran Sitesi Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Oran Sitesi Şubesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Oran Sitesi Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...