Tel: (0324) 341 6885

Adres: Akkent Mah. Gazı Mustafa Kemal Cad. No: 527, Yenısehır, Mersin, Türkiye


PTT Mersin Posta İşleme Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinin Akkent Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Mersin Posta İşleme Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Mersin Posta İşleme Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi GECE ve GUNDUZ saatleri arasında açıktır. PTT Mersin P.i.m cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.


11 görüş var

  PTT Mersin Posta İşleme Merkezi
  Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.56 puan aldı.
 • yazıklar olsun size!!!!!!! vatandaşa karşı nasıl bir hizmet anlayışınız var bir gün boyunca telefona hiç mi bakılmaz???? vatandaştan alınan vergilerle almış olduğunuz maaşın karşılığını böyle mi veriyorsunuz???? verdiğim vergiler haram zıkkım olsun

  5/ 5 yıldız
  ,

 • telefonunuz mu yok ? çalan telefona alo diyebilecek yetenekte bir çalışanınız mı yok?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Yenisehir kampus subesi ptt matikten elektrik faturami yatirdim para ustu vermedi ordaki guvenlik gorevlisinesordum niye boyle oldu dedim .herzamanki hali dedi para ustuvermez dedi .niye ilgilenmiyorsunuz bu yeni olan birsey deilmis geregini yapmanizi rica ediyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • işe yarayan bir kaynak yok.. çalan telefonlara kimse bakmıyor.. herkes kendi keyfinin peşinde nasıl bir ptt organizasyonu var.. rezillik son derece ruhunu gösteriyor.. ayıp ayıp..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • teolefonlara neden kimse bakmıyor ve neden mektuplar geç dağıtılıyor .. neden kimse ilgilenmiyor elemanlarınız görüntü olsun diyemi orda oturuyorlar .. şu mektup ve telefon olayına acil çözüm bulun yeter artık....

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Esefle ve şiddetle kınıyorum. Telefona bakacak bir kimse olmaz mı burada. Telefonlar cevap vermiyor.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • MERSİN TIRMIL SANAYİ SİTESİNDE POSTA GÖREVLİSİ YAKLAŞIK 2-3 AYDIR EVRAKLARIMIZI ULAŞTIRMIYOR.(KREDİ KARTI EKSTRESİ, TELEFON FATURASI VB.) VE ŞUAN SAAT 09:48 , 3416885 NOLU TELEFON CEVAP VERMİYOR.BU SIKINTIMIZI NASIL ÇÖZEBİLİRİZ.İNŞALLAH BURASIDA SONUÇSUZ BIRAKMAZ.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bir mektup Fransa'dan 15 günde gelir mi? bilgi almak için verdiğiniz numarayı arıyoruz cevap veren yok,bu nasıl bir kurum?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Telefonda muhatap bulamıyorum.Herkes bir başka numara veriyor.Sistemli çalışan bir kurum yokmu bu ülkede???

  5/ 5 yıldız
  ,

 • telefon süsü diyemi konuldu kimse cevap vermiyor. Mersin üniversitesi şubesine gelen postaları görevli arkadaş dağıtmak zorunda değilmi, lütfen bildirin.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • telefonlara neden bakılmıyor ankara'dan arıyorum kimseye ulasamıyorum

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Mersin Posta İşleme Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Mersin Posta İşleme Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Mersin Posta İşleme Merkezi