Tel: (0216) 337 4410

Adres: PTT Kadıköy, Caferaga Mah. Nesetomer Sok. No: 1 / 304, Kadıkoy, , İstanbul, Türkiye


PTT Kadıköy, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Kadıköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Kadıköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Kadıköy cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.


2 görüş var

  PTT Kadıköy
  Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.53 puan aldı.
 • Sayın yetkili, PTT Kadıköy şübenize bu gün (05.02.15)itibariyle EŞİM adına yatırılan para nın alınması için uzun kuyruk vardı boşuna sırada beklememek için, EŞİM, paranın kesin gelip gelmediğini öğrenmek istedi. sanki kozmik sır gibi bilgi alamadık "sıranızı bekle sor" hitabı ile karşılaştık.Genelde resmi kurumların halka böyle tepeden bakma anlayışının tipik bir örneğini gördük. Umarım bu gibi insanı stirese sokmayan basit işlerin yerine getirilmesinde ptt idarecisi olarak,sevk ve idaresinden sorumlu olduğunuz görev yapan memurlarınızın ptt' ye işi düşen insanlara karşı tutum ve davranış tarzlarında daha sevecen ve insancıl olmaları konusunda basit işlemlerde zorluk çıkarmamaları yönünde uyarmanızı umut ederek , Gereğini bilgilerinize arz ve rica ederim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Merhaba Bölgemizde posta dağıtım hizmetinde bulunan Zafer Aslan ın gönderilerimizi zamanında eksiksiz ve de sorunsuz bir şekilde teslim etmesinden dolayı kurumunuzda böyle bir personel çalıştırmanızdan dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Kadıköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Kadıköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Kadıköy