Tel: (0312) 509 5000

Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:2 06101 Ulus, Altındağ Ankara Ankara, Türkiye


PTT Genel Müdürlüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Örnek Mah. mahallesinde (Hızır Reis Caddesi) yer alıyor. PTT Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Genel Müdürlüğü

0 görüş var

PTT Genel Müdürlüğü adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
PTT Genel Müdürlüğü
Örnek Mah.Hızır Reis Caddesi, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 509 5000 PTT Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...