PTT Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 509 5000

Adres: Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi, No: 2, Pk: 06101, Ulus, Altındağ Ankara Ankara, Türkiye


PTT Genel Müdürlüğü, Ankara ili Altındağ ilçesinin Anafartalar Mah. mahallesinde (Şehit Teğmen Kalmaz Caddesi) yer alıyor. PTT Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  PTT Genel Müdürlüğü
  Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.66 puan aldı.
 • manısa/akhısar ptt atm ye nezaman gıtsem hep arızalı ısımızı goremıyoruz kac defa bıldırdık hep aynı problem cmtsi pazar ful arıza buna bır care bulsanız

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Müdürüm ben İstanbul Kartal ilçesinde emekli olarak ikamet etmekteyim.Banka ve bazı mektup şahsıma gelen evreklarım adresime geç ulaşmaktadır.Ben bir vatandaş olarak Kartal PTT mektup dağıtan kısımdaki yetkili Müdüre şikayetimi bir kaç defa şahsen ilettim fakat bundanda bir netice alamadım. Geç gelen evraklarımdan madur olmaktayım Bu konuda gereken titizliği gösterilmesini emir ve müsaadelerinizi rica ederim. Sevgi ve saygılarımla

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...