Tel: (0312) 316 5562

Adres: Çalıskanlar Mah. Babür Cad. 681 Sok. No: 1, Altındag, Ankara, Türkiye


    kategoriler:
  • ptt

PTT Çinçin Şubesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Server Somuncuoğlu Mah. mahallesinde (Kiremitli Sokak) yer alıyor. PTT Çinçin Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Çinçin Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Çinçin Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Çinçin Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Çinçin Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Çinçin Şubesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Çinçin Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...