Tel: (0242) 244 0170

Adres: PTT Baş Müd, , 07050 Deniz, , Antalya, Türkiye


PTT Antalya Baş Müdürlüğü, Antalya ili Muratpaşa ilçesinin Deniz Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Antalya Baş Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Antalya Baş Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Antalya Baş Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Antalya Baş Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Antalya Baş Müdürlüğü

1 görüş var

  • Selam.ben azerıyım turk vatandaşıyla evlıyım.yardımınıza ıhtıyacım var.calısma ıznı almak ısdıyorum e-Devlet şifresi almalıyım.yardım edersenız cok sevınırım.teşekkür ederim.

    Misafir, 26.11.2013 14:56:00

PTT Antalya Baş Müdürlüğü adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
PTT Antalya Baş Müdürlüğü
Deniz Mah., Muratpaşa, Antalya.
+90(0242) 244 0170 PTT Antalya Baş Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Antalya Baş Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...