Tel: (0212) 669 1600

Adres: PTT bahçeşehir, Bahçesehır 1. Kısım Mah. Süzer Cad., Başakşehir, , İstanbul, Türkiye


PTT Bahçesehır Şubesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 2. Kısım Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Bahçesehır Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Bahçesehır Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-16.30 saatleri arasında açıktır. PTT Bahçesehır Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Bahçesehır Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Bahçesehır Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Bahçesehır Şubesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Bahçesehır Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...