Tel: (0216) 327 6375

Adres: PTT Acıbadem, Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 133, Uskudar, , İstanbul, Türkiye


PTT Acıbadem Şubesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Acıbadem Mah. mahallesinde yer alıyor. PTT Acıbadem Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Acıbadem Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-16.30 saatleri arasında açıktır. PTT Acıbadem Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Acıbadem Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Acıbadem Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Acıbadem Şubesi

0 görüş var

PTT Acıbadem Şubesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.16 puan almıştır.
PTT Acıbadem Şubesi
Acıbadem Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 327 6375 PTT Acıbadem Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak PTT Acıbadem Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...