Tel: (0224) 369 1450

Adres: Siteler Mh. Selçukbey Cd. No:129 Yıldırım Merkez, Yıldırım, , Bursa, Türkiye


Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Siteler Mah. mahallesinde (Siteler Sağlık Plk.) yer alıyor. Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

0 görüş var

Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Siteler Mah.Siteler Sağlık Plk., Yıldırım, Bursa.
+90(0224) 369 1450 Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...