Tel: (0312) 334 9822

Adres: Demetevler 14. Cad. No: 38 Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi

0 görüş var

Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 334 9822 Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Şevket Raşit Hatipoğlu Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...