Tel: (0212) 234 2591

Adres: Valikonağı Cad. No: 109 Ankara Eczanesi Üstü Sorak Apt. Kat: 1, Daire: 2 Meşrutiyet Mh., Nişantaşı, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Halaskargazi Mah. mahallesinde (Vali Konağı Caddesi) yer alıyor. Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu

1 görüş var

  • Kendisi super basarili bir doktor,

    Misafir, 24.11.2010 16:12:00

Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu
Halaskargazi Mah.Vali Konağı Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 234 2591 Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Lemi İbrahimoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...