Tel: (0212) 215 5343 veya (0212) 414 3328

Adres: Hakkı Yeten Cad. No: 10 İstanbul Cerrahi Hastanesi Fulya Aşçıoğlu Plaza Kat: 10, Daire: 21 Teşvikiye Mh., Fulya, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Prof. Dr. Kürşat Bozkurt, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Hakkı Yeten Caddesi) yer alıyor. Prof. Dr. Kürşat Bozkurt yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Kürşat Bozkurt nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Prof. Dr. Kürşat Bozkurt
  Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.
 • benim aort damarımda 47 santim baloncuk var kalbimde ve uyku abnesi var tehlike taşıyo ne yapabilirim ?

  3/ 5 yıldız
  ,

 • internetten inceledim sizi ve yapilanlari ve yapicaklarinizi basarilarinizin daim olmasini temennilerimle

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Kürşat Bozkurt nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Kürşat Bozkurt konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Kürşat Bozkurt

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Kürşat Bozkurt ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...