Tel: (0212) 234 3450

Adres: Halaskargazi Cad. No: 2 Harbiye İş Merkezi Kat: 6 Harbiye Mh. Harbiye Şişli, , İstanbul, Türkiye


Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Halaskargazi Mah. mahallesinde (Halaskargazi Caddesi) yer alıyor. Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. Barış İlerigelen Kalp Hastalıkları Uzmanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...