Tel: (0212) 259 2751

Adres: Barbaros Bulvarı No: 69/A Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Polimarin, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Cihannüma Mah. mahallesinde (Barbaros Blv) yer alıyor. Polimarin yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Polimarin nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ahşap, metal, poliester, poliüretan, cam elyafı ve diğer suni maddelerden deniz, kamp, spor malzemeleri ile mobilya ve eşya imalatı, alım ve satımı. Hertürlü tekne, bakım, onarım ve boyama işleri. Konusuyla ilgili ham, yarımamul ve mamüllerin ithali, ihracı ve dahili ticareti ile taahhüt işleri. Ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Polimarin nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Polimarin konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Polimarin

0 görüş var

Polimarin adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Polimarin
Cihannüma Mah.Barbaros Blv, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 259 2751 Polimarin

Aşağıdaki formu kullanarak Polimarin ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...