Adres: Polatlı, Atatürk Cd, , Ankara, Türkiye


    kategoriler:
  • gar

Polatlı Tren Garı, Ankara ili Polatlı ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Polatlı Tren Garı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Polatlı Tren Garı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Polatlı Tren Garı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Polatlı Tren Garı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Polatlı Tren Garı

0 görüş var

Polatlı Tren Garı adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Polatlı Tren Garı
Cumhuriyet Mah.Atatürk Caddesi, Polatlı, Ankara.
Polatlı Tren Garı

Aşağıdaki formu kullanarak Polatlı Tren Garı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...