Tel: (0312) 623 4430

Adres: Polatlı, Cd, , Ankara, Türkiye


Polatlı Topçu ve Füze Okulu, Ankara ili Polatlı ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Refik Cesur Caddesi) yer alıyor. Polatlı Topçu ve Füze Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Polatlı Topçu ve Füze Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Polatlı Topçu ve Füze Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Polatlı Topçu ve Füze Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Polatlı Topçu ve Füze Okulu

1 görüş var

  • ben 1997-1998.tarihinde bu okulda egitim gormusum.Kimse beni taniyorsa mesaj yazsin.Sicil No.1997-117
    tesekkur ederim

    Misafir, 30.07.2011 17:27:00

Polatlı Topçu ve Füze Okulu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.97 puan almıştır.
Polatlı Topçu ve Füze Okulu
Cumhuriyet Mah.Refik Cesur Caddesi, Polatlı, Ankara.
+90(0312) 623 4430 Polatlı Topçu ve Füze Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Polatlı Topçu ve Füze Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...