Tel: (0312) 623 1263

Adres: Çamlıca Cad., Polatlı, Ankara, Türkiye


Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı, Ankara ili Polatlı ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Çamlıca Caddesi) yer alıyor. Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Polatlı 1 Nolu Onur Demir Sağlık Ocağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...