Tel: (0212) 414 1800

Adres: Sahilyolu Caddesi, No: 2, Pk: 34149, Yeşilyurt, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Renaissance Polat Istanbul Hotel, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde (Yeşilköy-Bakırköy Sahil Yolu) yer alıyor. Renaissance Polat Istanbul Hotel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Renaissance Polat Istanbul Hotel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Renaissance Polat Istanbul Hotel
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Renaissance Polat Istanbul Hotel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Renaissance Polat Istanbul Hotel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Renaissance Polat Istanbul Hotel

Aşağıdaki formu kullanarak Renaissance Polat Istanbul Hotel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...