Tel: (0212) 414 1800

Adres: Bakırköy, Yeşilyurt Sahil Yolu Cd, 34149 Ataköy 2-5-6. Kısım, , İstanbul, Türkiye


Polat Renaissance Hotel, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Ataköy 2-5-6. Mah. mahallesinde (Yeşilyurt Sahil Yolu Caddesi) yer alıyor. Polat Renaissance Hotel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Polat Renaissance Hotel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Polat Renaissance Hotel
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Polat Renaissance Hotel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Polat Renaissance Hotel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Polat Renaissance Hotel

Aşağıdaki formu kullanarak Polat Renaissance Hotel ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...