Tel: (0212) 313 5000

Adres: Topçu Caddesi, No: 2, Pk: 34437, Taksim, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Point Hotel Taksim, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (Topçu Caddesi) yer alıyor. Point Hotel Taksim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Point Hotel Taksim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Point Hotel Taksim
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Point Hotel Taksim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Point Hotel Taksim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Point Hotel Taksim

Aşağıdaki formu kullanarak Point Hotel Taksim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...