Tel: (0312) 418 2358

Adres: Konur 2 Sokak 51 / 3 Ve 4 / Kızılay (meşrutiyet, Merkez, Ankara, Türkiye


Plaklı Figüran Kahvesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Plaklı Figüran Kahvesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Plaklı Figüran Kahvesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Plaklı Figüran Kahvesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Plaklı Figüran Kahvesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Plaklı Figüran Kahvesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Plaklı Figüran Kahvesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...