Tel: (0212) 855 1380

Adres: Adnan Kah. Mah. Osmanli Cad. Beylikdüzü İstanbul İstanbul, Türkiye


Pınarkule İlköğretim Okulu, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Adnan Kahveci Mah. mahallesinde (Osmanlı Caddesi) yer alıyor. Pınarkule İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pınarkule İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pınarkule İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pınarkule İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pınarkule İlköğretim Okulu

0 görüş var

Pınarkule İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Pınarkule İlköğretim Okulu
Adnan Kahveci Mah.Osmanlı Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 855 1380 Pınarkule İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Pınarkule İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...