Tel: (0212) 501 6263

Adres: Defterdar Mh. Otakçılar Caddesi, No: 54 / B, Eyüp, , İstanbul, Türkiye


Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Defterdar Mah. mahallesinde (Otakçılar Caddesi) yer alıyor. Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sağlığa zararlı olmayan her türlü gıda maddelerinin üretim ambalajlama paketleme iç ve dış ticaretini yapmak gerekli olan hammaddeleri üretmek ve, Şirket faaliyet konuları ile ilgili malların depolanması, korunması, ambalajlanması, tanıtılıp pazarlanması için gayrimenkul inşa eder, satın alır, kiralar, bir kısmını kiraya verebilir, satabilir, sahip olduğu gayrimenkuller üzerinde leh ve aleyhte ipotek, tevhid, ifraz, terk, irtifak, intifa, rehin ve sair ayni hakları tesis eder veya kaldırır ve 25. 8. 2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.
  • BU GÜN 750 GRANLIK YOĞURTLARINIZDAN,MAHALLEMDE BULUNAN MARKETTEN YOĞURDUNUZU ALDIM STT 20.06.2014 TÜR.SOĞU DLAPTA SKLANIYORDU.EVİME GELDİM AÇTIM AMBALAJI SAĞLAMDI BİR KAŞIK TATTIMKİ ZEHİR GİBİ ACI.ÜLKEMİZİN EN GÜVENİLİR MARKASI BÖYLE İSE,ÖTEKİLER KİMBİLİR NASIL.YAZIK.ÜÇBEŞ KURUŞ FAZLZ KAZANMAK UĞRUNA YAPMAYINIZ BUNU. ALİ PULLUK alipulluk4@gmail.com

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pınar Gıda Süt ve Süt Ürünleri