Tel: (0212) 571 6159

Adres: Cevizlik Mah. Asmalı Sakız Sok. No: 2 34142 Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Cevizlik Mah. mahallesinde (Muhtar Halil Kral Sokak) yer alıyor. Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel okul,kötü site

    Misafir, 23.12.2010 10:17:00

Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu
Cevizlik Mah.Muhtar Halil Kral Sokak, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 571 6159 Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Pilot Cengiz Topel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...