PHİLİPS logo

Tel: (0216) 498 8183 veya (0216) 345 9301

Adres: Turgut Reis Mah. Fatih Bulvarı N: 219 / B Sultanbeyli / İst İstanbul, Türkiye


PHİLİPS, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. PHİLİPS yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PHİLİPS nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

PHİLİPS YETKİLİ TEKNİK SERVİSİAşağıdaki haritayı kullanarak PHİLİPS nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PHİLİPS konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PHİLİPS

Aşağıdaki formu kullanarak PHİLİPS ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...