Tel: (0312) 375 5865

Adres: Beşikkaya Mah. 1916. Cad No: 5 Altındağ, Ankara, Türkiye


Peyamitepe İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Beşikkaya Mah. mahallesinde yer alıyor. Peyamitepe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Peyamitepe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Peyamitepe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Peyamitepe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Peyamitepe İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okulu çok seviyorum

    Misafir, 28.02.2011 11:50:00

Peyamitepe İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Peyamitepe İlköğretim Okulu
Beşikkaya Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 375 5865 Peyamitepe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Peyamitepe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...