Tel: (0322) 457 1724

Adres: Cemalpaşa Mah. Cevat Yurdakul Cad. Dsi 6. Bölge Müdürlüğü Karşısı Demirköprü Civari Petrol Ofisi İstasyonu Yanı, Seyhan, Adana, Türkiye


Petrol Ofisi İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Cemalpaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Petrol Ofisi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Petrol Ofisi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Petrol Ofisi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Petrol Ofisi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Petrol Ofisi İlköğretim Okulu

0 görüş var

Petrol Ofisi İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Petrol Ofisi İlköğretim Okulu
Cemalpaşa Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 457 1724 Petrol Ofisi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Petrol Ofisi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...