Tel: (0212) 241 3426

Adres: Vatan Cad. No: 35 Kat: 1 Daire: A Çağlayan Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Petek Pastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde (Vatan Caddesi) yer alıyor. Petek Pastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Petek Pastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Petek Pastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Petek Pastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Petek Pastanesi

1 görüş var

  • hamburgeri çok güzel olan bir pastane bi oturan en az 5 hamburger yer. fiyatları normal. bir pastaneden isteyebilceğiniz her şey var

    Misafir, 31.08.2011 15:00:00

Petek Pastanesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Petek Pastanesi
Çağlayan Mah.Vatan Caddesi, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 241 3426 Petek Pastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Petek Pastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...