Tel: (0484) 361 2003

Adres: Aydın Mh. Hükümet Caddesi, No: 3, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 56700, Pervari, Siirt, Türkiye


Pervari Belediyesi, Siirt ili Pervari ilçesinin Aydın Mah. mahallesinde yer alıyor. Pervari Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pervari Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Pervari Belediyesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 15 puan aldı.
  • Efendim sayfanizdaki pervari Bali ile ilgili yalisi okudum. Ams hakiki siirt balini nerden alabilecegimizi yazmamissiniz. Nu konuda yardimci olabilirmisi niz? Katkisiz gercek yuzde yuz karakovan balini alabilecegimizi Bie telefoon numarasini verirseniz minnettar kalirim. Allah Razi Olsun. Gurbuz Yalcin

    15/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pervari Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pervari Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pervari Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Pervari Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...