Tel: (0212) 320 1720

Adres: PERPA Tic. Merkezi No: 95 Üst Kurul Genel Müdürlüğü Kat: 2 Daire: A Halil Rıfat Paşa Mh. Okmeydanı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinin H. Rıfat Paşa Mah. mahallesinde (Abdullah Eraslan Caddesi) yer alıyor. Perpa Ticaret Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Perpa Ticaret Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Perpa Ticaret Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Perpa Ticaret Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Perpa Ticaret Merkezi

0 görüş var

Perpa Ticaret Merkezi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Perpa Ticaret Merkezi
H. Rıfat Paşa Mah.Abdullah Eraslan Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 320 1720 Perpa Ticaret Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Perpa Ticaret Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...