Tel: (0212) 245 4460

Adres: Beyoğlu, Billurcu Çk, 34433 Katipmustafaçelebi, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • lise
  • Bu firma 20 senedir faal

Pera Güzel Sanatlar Lisesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Katip Mustafa Çelebi Mah. mahallesinde (Billurcu Çk) yer alıyor. Pera Güzel Sanatlar Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pera Güzel Sanatlar Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Eğitim hizmetleri vermek üzere okul açmak, kurslar ve eğitim ile ilgili organizasyonlar, konferanslar ve şölenler düzenlemek, müzik aletleri ve eğitim araç ve gereçleri ticareti ve üretimi ile iştigal etmek, bu konuda ithalat ve ihracat yapmak, aynı konuda iştigal eden diğer kuruluş ve kişilerle işbirliğine gitmek, bahsi geçen konularda şubeler açmak, mümessillikler vermek Tiyatro kurar, yurtiçi ve yurtdışı temsiller verir. Turneler yapar ve festivallere katılır. Ödenekli ve özel tiyatrolarda ortak projeler gerçekleşir. Tiyatro binası kiralar tiyatro binasını kiraya verir. Bu konu ile ilgili yurtiçi ve yurtdışından uzmanlar getirtir. Tiyatro ile ilgili projeler yaptırır seminer ve konferanslar verdirir. Tiyatro ile ilgili her türlü yarışma tören şölen ve ve turneler düzenler Şirket faaliyetleri için gerekli gördüğü menkul ve gayrimenkul malları satınalabilir, bunları devir ve ferağ eder kiraya verir ve alır, gayrimenkuller üzerinde irtifa, intifa süfa gayrimenkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti ve irtifakı tesis eder, iktisap devir ve ferağ eder. Maksat ve mevzuatın gerçekleşmesi için her türlü ticari ve sınai iç ve dış teşebbüslere girişmek, orta, kısa, uzun vadeli istikrazlar akdetmek, ayni ve kefalet kredileri temin etmek gerektiği takdirde şirketin menkulve gayrimenkul mallarını rehin ve ipotek etmek bunları çözmek ve 19. 8. 1997 ve 10. 8. 2000 tarihlerinde tescil edilen tadil mukavelelerinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pera Güzel Sanatlar Lisesi

0 görüş var

Pera Güzel Sanatlar Lisesi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Pera Güzel Sanatlar Lisesi
Katip Mustafa Çelebi Mah.Billurcu Çk, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 245 4460 Pera Güzel Sanatlar Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...