yazdır
 • Nereye: Pera Güzel Sanatlar Lisesi adresine

Pera Güzel Sanatlar Lisesi hakkında

Özel Pera Müzik ve El Sanatları Merkezi Limited Şirketi, Eğitim hizmetleri vermek üzere okul açmak, kurslar ve eğitim ile ilgili organizasyonlar, konferanslar ve şölenler düzenlemek, müzik aletleri ve eğitim araç ve gereçleri ticareti ve üretimi ile iştigal etmek, bu konuda ithalat ve ihracat yapmak, aynı konuda iştigal eden diğer kuruluş ve kişilerle işbirliğine gitmek, bahsi geçen konularda şubeler açmak, mümessillikler vermek Tiyatro kurar, yurtiçi ve yurtdışı temsiller verir. Turneler yapar ve festivallere katılır. Ödenekli ve özel tiyatrolarda ortak projeler gerçekleşir. Tiyatro binası kiralar tiyatro binasını kiraya verir. Bu konu ile ilgili yurtiçi ve yurtdışından uzmanlar getirtir. Tiyatro ile ilgili projeler yaptırır seminer ve konferanslar verdirir. Tiyatro ile ilgili her türlü yarışma tören şölen ve ve turneler düzenler Şirket faaliyetleri için gerekli gördüğü menkul ve gayrimenkul malları satınalabilir, bunları devir ve ferağ eder kiraya verir ve alır, gayrimenkuller üzerinde irtifa, intifa süfa gayrimenkul mükellefiyeti, kat mülkiyeti ve irtifakı tesis eder, iktisap devir ve ferağ eder. Maksat ve mevzuatın gerçekleşmesi için her türlü ticari ve sınai iç ve dış teşebbüslere girişmek, orta, kısa, uzun vadeli istikrazlar akdetmek, ayni ve kefalet kredileri temin etmek gerektiği takdirde şirketin menkulve gayrimenkul mallarını rehin ve ipotek etmek bunları çözmek ve 19. 8. 1997 ve 10. 8. 2000 tarihlerinde tescil edilen tadil mukavelelerinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar