Pendorya AVM logo

Tel: (0216) 670 2080

Adres: Çamçeşme Mahallesi, Tersane Caddesi, Fabrika Sokak No: 5, Pendorya Avm, Pk: 34899, Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendorya AVM, İstanbul ili Pendik ilçesinin Çamçeşme Mah. mahallesinde (Pendik Tersane Kvş) yer alıyor. Pendorya AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendorya AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Pendorya AVM
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.
 • yuruyen merdıvenler zemın kata inince nie calısmıyor her zaman aynı sorun hangi devirde yasıyoruz hic aktif degil pendorya

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Pendorya gibi buyuk bir alusveris merkezinde 15 dakikada bir elwktriklerin kesilmesi hwryerin karanliga burunmesi teknik konulardan katnaklanan bir hata olmadiginin yonetimin bu tur olumsuzluklara karsi bir b plani olmadiginn kaniti ce acemilinden baska bir gostergesi degildir...ve dahada oteai guvenlikgorevlilerinizin lakayitligi baska bir konu....cok calismaniz lazim cok

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendorya AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendorya AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendorya AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Pendorya AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...