Tel: (0216) 491 7900

Adres: Doğu Mah. Flurya Sokak, No: 9, 34890 Pendik İstanbul İstanbul, Türkiye


Pendik Verem Savaş Dispanseri, İstanbul ili Pendik ilçesinin Doğu Mah. mahallesinde yer alıyor. Pendik Verem Savaş Dispanseri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Verem Savaş Dispanseri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Verem Savaş Dispanseri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Verem Savaş Dispanseri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Verem Savaş Dispanseri

0 görüş var

Pendik Verem Savaş Dispanseri adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Pendik Verem Savaş Dispanseri
Doğu Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 491 7900 Pendik Verem Savaş Dispanseri

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Verem Savaş Dispanseri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...