Adres: Pendik, İnönü Cd, 30, 34903 Güzelyalı, , İstanbul, Türkiye


Pendik Türk Telekom, İstanbul ili Pendik ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Pendik Türk Telekom yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Türk Telekom nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Pendik Türk Telekom
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.
  • nasıl bir kurumsunuz Allah askına o masalarda oturanlar paralarını hakedıyolarmı 6 tane numaranız var ve birinize ulaşamıyorum yazıklar olsun geldınız kablo bağladız santrale birşey tanıtmadan gittiniz tam bir buçuk seneden beri uğraşıyorum sızınle sayısız defa şikayetimvar.com da yazdım artık utanın kendınızden. Proje numaram 1598-1599. Bu olayı artk dahada büyütücem.18 ayda kazıyı yaptırdık 8 haftada kazı yapıldıktan sonra bekledik kabloların bağlanabilmesi için şimdi herşey tamam derken kablo tanımı ve port tanımı için kaç hafta beklicez soruyorum size?

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Türk Telekom nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Türk Telekom konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Türk Telekom