Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 354 0130

Adres: Pendik, Abdülhalik Renda Cd, Yeni, , İstanbul, Türkiye


Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (Abdülhalik Renda Caddesi) yer alıyor. Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 12.58 puan aldı.
 • YHT'lerde yani hızlı tren seferlerinde ayakta yolcu diye bir şey olamaz. Banliyö treni ya da metro değilki şehirler arası sefer yapıyor ve zaten yolu güvenliği hat safada.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • İst- ankara hızlı tren seferi için ücretsiz donemde bilet alımı olacakmıdır.? Ayakta yolcu alımı var mıdır? Cevap yazarsanız sevinirim..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • iyi günle hayırlı çalışmalar pendikle arifiye yht ler için abonman kar varmı varsa üçret tarifesi ne kadardır iyi günler

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Tren İstasyonu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...