Tel: (0216) 307 1912

Adres: Güllübağlar Mah. Taşocağı Sok. No: 7 Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Güllü Bağlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

1 görüş var

  • benım bu sene son senem bıtıyo okulum memleketten gelıp son sınıfımı burda bıtırmek ıstıyorum acaba kayıtların son gunu ne zaman bı bılgım evrak olarak ne getrmemız gerekıııııııııııyo

    Misafir, 01.08.2010 16:32:00

Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Güllü Bağlar Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 307 1912 Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...