Tel: (0216) 354 7695 veya (0216) 375 7918

Adres: Bahçelievler Mh. İbni Sina Caddesi, Mostar Viyadük Köprü Altı, Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendik Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (İbni Sina Caddesi) yer alıyor. Pendik Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Pendik Nüfus Müdürlüğü
  Toplam 41 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.41 puan aldı.
 • cumartesi açık mı ? müdürlüğünüz

  45/ 5 yıldız
  ,

 • evet adres değişilikleri için bağlı olduğunuz ilçe nüfus müdürlüğüne başvurmalısınız

  45/ 5 yıldız
  ,

 • telefonlarınızdan tarafınıza ulaşamıyoruz. adres değişikliği yapmak için nüfüs müdürlüğüne gelmek gerekiyormu?

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...