Tel: (0216) 354 7695

Adres: Bahçelievler Mah. İbnisinan Cad. Mostar Viyadük Köprü Altı Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendik Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Kaynarca Mah. mahallesinde (İbn-i Sina Caddesi) yer alıyor. Pendik Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Pendik Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Pendik Nüfus Müdürlüğü
Kaynarca Mah.İbn-i Sina Caddesi, Pendik, İstanbul.
+90(0216) 354 7695 Pendik Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...