Tel: (0216) 585 0685

Adres: Ramazanoğlu Mahallesi Mahmut Bayram Caddesi No: 56 / Pendik , İstanbul, Türkiye


Pendik Nişasta Fabrikası, İstanbul ili Pendik ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde (Transtek Caddesi) yer alıyor. Pendik Nişasta Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Nişasta Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Pendik Nişasta Fabrikası
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Nişasta Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Nişasta Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Nişasta Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Nişasta Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...