Adres: Pendik, Minibüs Durağı, 34893 Yeni, , İstanbul, Türkiye


Pendik Minibüs Durakları, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yeni Mahalle Mah. mahallesinde (Minibüs Durağı) yer alıyor. Pendik Minibüs Durakları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Minibüs Durakları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Minibüs Durakları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Minibüs Durakları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Minibüs Durakları

0 görüş var

Pendik Minibüs Durakları adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.15 puan almıştır.
Pendik Minibüs Durakları
Yeni Mahalle Mah.Minibüs Durağı, Pendik, İstanbul.
Pendik Minibüs Durakları

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Minibüs Durakları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...