Adres: Ballıca Köyü, Formula 1 Pisti (İstanbul Park Bitişiği, Kurtköy/pendik, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Pendik Hayvan Barınağı, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Pendik Hayvan Barınağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Hayvan Barınağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Hayvan Barınağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Hayvan Barınağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Hayvan Barınağı

2 görüş var

  • Mukkemel bir olusum,buykbir caba ve gayretle calisan gorevliler hic ummadigiz kadar alakali ve ozverili calisiyorlar pendik ve b.sehir belediyesine tessekkurler

    Misafir, 19.02.2014 08:40:00

  • hayvan barınağı güzelde bizim mahledeki başı başı boş köpekler insanlara saldırmaya başladı güllübaglar

    Misafir, 30.11.2013 22:45:00

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Hayvan Barınağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...