Tel: (0216) 585 1119 veya (0216) 483 5248

Adres: Batı Mh. 1. Geziboyu Caddesi, No: 64, Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Geziboyu Caddesi) yer alıyor. Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Belediyesi Engelliler (Özürlüler) Koordinasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...