Tel: (0212) 294 0781

Adres: Sadabat Cad. No: 36 Daire: 1 Merkez Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Pembe Köşk Düğün Sarayı, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Sadabat Caddesi) yer alıyor. Pembe Köşk Düğün Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pembe Köşk Düğün Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pembe Köşk Düğün Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pembe Köşk Düğün Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pembe Köşk Düğün Sarayı

0 görüş var

Pembe Köşk Düğün Sarayı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.91 puan almıştır.
Pembe Köşk Düğün Sarayı
Merkez Mah.Sadabat Caddesi, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 294 0781 Pembe Köşk Düğün Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Pembe Köşk Düğün Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...