Pelit Pastanesi Osmanbey logo

Tel: (0212) 247 8334

Adres: Rumeli Caddesi, No: 61, Osmanbey, Şişli, İstanbul, Türkiye


Pelit Pastanesi Osmanbey, İstanbul ili Şişli ilçesinin Halaskargazi Mah. mahallesinde (Rumeli Caddesi) yer alıyor. Pelit Pastanesi Osmanbey yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pelit Pastanesi Osmanbey nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Pelit Pastanesi Osmanbey nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pelit Pastanesi Osmanbey konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pelit Pastanesi Osmanbey

Aşağıdaki formu kullanarak Pelit Pastanesi Osmanbey ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...