Tel: (0212) 342 1795

Adres: Nalbantçeşme Mevkii Kilyos Yolu Zekeriyaköy Sarıyer-İstanbul İstanbul, Türkiye


Pelikan Park Evleri, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Maden Mah. mahallesinde (Kilyos Caddesi) yer alıyor. Pelikan Park Evleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pelikan Park Evleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Pelikan Park Evleri
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pelikan Park Evleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pelikan Park Evleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pelikan Park Evleri

Aşağıdaki formu kullanarak Pelikan Park Evleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...