Tel: (0212) 669 7200

Adres: 2. Kısım Mh. Esenkent-bahçeşehir Yolu, Pazartürk, Bahçeşehir, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Pazartürk Bahçeşehir, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin 2. Kısım Mah. mahallesinde (Esenkent-Bahçeşehir Yolu) yer alıyor. Pazartürk Bahçeşehir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pazartürk Bahçeşehir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

16 dönüm kapalı pazar alanı olmak üzere toplam 36 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Salı ve Cumartesi faal olan pazarın Bahçeşehir ve Boğazköy mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet servisi vardır. Kapalı Pazar kışın kar ve yağmurdan yazın ise güneş ışınlarından korunmak amaçlı yapılmış olup, çelik konsül üzerine kurulmuş ve çatısı eternit ile kapatılmıştır. Yeşil alan bakımından zengin olan pazarın sürekli bakımı yapılmaktadır. Engelliler için düşünülmüş park alanları dahil toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşteriler, 500’ü ise esnaf içindir.


0 görüş var

    Pazartürk Bahçeşehir
    Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.76 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pazartürk Bahçeşehir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pazartürk Bahçeşehir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pazartürk Bahçeşehir