Pazar Belediyesi (Rize) logo

Tel: (0464) 612 1130

Adres: Pazar Mh. Çarşıbaşı Mevki K: 2 Pk: 53300, Pazar, Rize, Türkiye


Pazar Belediyesi (Rize), Rize ili Pazar ilçesinin Pazar Mah. mahallesinde (Eski Rize Hopa Yolu) yer alıyor. Pazar Belediyesi (Rize) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pazar Belediyesi (Rize) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Pazar Belediyesi (Rize)
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pazar Belediyesi (Rize) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pazar Belediyesi (Rize) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pazar Belediyesi (Rize)

Aşağıdaki formu kullanarak Pazar Belediyesi (Rize) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...