Tel: (0216) 541 4305

Adres: 1. Açıkgöz Sok. No: 11 Keptioğlu İş Merkezi Daire: 2 Eğitim Mh. Hasanpaşa Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Pay Medikal Malzemeleri, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Eğitim Mah. mahallesinde (1. Açıkgöz Sokak) yer alıyor. Pay Medikal Malzemeleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pay Medikal Malzemeleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü medikal ürünlerin alımı satımı ithali ve ihracatını yapmak. Maksat ve konusunun gerektirdiği tüm ve gayrimenkul malları temellük edebilir ve bunlar üzerinde hukuki tasarrufta bulunabilir. Bu kabil malları satın alabilir, inşa ettirebilir, gerektiğinde tekrar satabilir, başkasına kiraya verebilir, gereğinde onarır veya genişletebilir. Maksat ve mevzunun tahakkuku zımnında para istikraz edebilir, bu cümleden olmak üzere kanunun tayin ettiği çerçeve içerisinde her türlü teminat verebilir, özellikle mal varlığına dahil menkul ve gayri menkuller üzerinde alacaklılar lehine rehin ve ipotek tesis edebilir veya üçüncü şahıslardan ipotek ve rehin alabilir, iş bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, gerektiğinde her türlü kefalet altına girebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Pay Medikal Malzemeleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pay Medikal Malzemeleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pay Medikal Malzemeleri