Tel: (0312) 355 3961

Adres: Uyanış Mah. 1091. Sok. No: 2 Keçiören, Ankara, Türkiye


Paşalı Necati İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Uyanış Mah. mahallesinde (Şht. Nursil Bektaşoğlu Sokak) yer alıyor. Paşalı Necati İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paşalı Necati İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Paşalı Necati İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paşalı Necati İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paşalı Necati İlköğretim Okulu

0 görüş var

Paşalı Necati İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Paşalı Necati İlköğretim Okulu
Uyanış Mah.Şht. Nursil Bektaşoğlu Sokak, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 355 3961 Paşalı Necati İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Paşalı Necati İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...