Adres: Tuzla, Araplar Cd, Yayla, , İstanbul, Türkiye


Paşabahçe Şişecam Fabrikası, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Yayla Mah. mahallesinde (Araplar Caddesi) yer alıyor. Paşabahçe Şişecam Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paşabahçe Şişecam Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Paşabahçe Şişecam Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paşabahçe Şişecam Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paşabahçe Şişecam Fabrikası

0 görüş var

Paşabahçe Şişecam Fabrikası adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.07 puan almıştır.
Paşabahçe Şişecam Fabrikası
Yayla Mah.Araplar Caddesi, Tuzla, İstanbul.
Paşabahçe Şişecam Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Paşabahçe Şişecam Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...