Tel: (0216) 386 1689

Adres: Bağdat Cad. No: 392 Feneryolu Mh. Şaşkınbakkal Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Paşabahçe - Şaşkınbakkal, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Bostancı Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Paşabahçe - Şaşkınbakkal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paşabahçe - Şaşkınbakkal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Paşabahçe - Şaşkınbakkal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paşabahçe - Şaşkınbakkal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paşabahçe - Şaşkınbakkal

0 görüş var

Paşabahçe - Şaşkınbakkal adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Paşabahçe - Şaşkınbakkal
Bostancı Mah.Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 386 1689 Paşabahçe - Şaşkınbakkal

Aşağıdaki formu kullanarak Paşabahçe - Şaşkınbakkal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...