Tel: (0212) 276 1079

Adres: Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii No: 57 Işık Lisesi Maslak Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Paşabahçe Mağazaları, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Mecidiye Caddesi) yer alıyor. Paşabahçe Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paşabahçe Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Başta cam ve camdan mamul emtia olmak üzere her nevi ev eşyası ve ihtiyaç maddeleri mutfak eşyaları porselen seramik ve süs eşyaları elektrikli ve elektriksiz emtialar ile her nevi gıda maddeleri kumaş ve giyim eşyaları ve bunlarla ilgili ihtiyaç maddelerinin imalatı ihracatı ithalatı taahhüdü mümessilliği komisyonculuğu toptan ve perakende satışı. . . ve 30. 6. 1998 tarihinde tescil edilen Anonim Şirket ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Paşabahçe Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paşabahçe Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paşabahçe Mağazaları

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Paşabahçe Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...